Leczenie Kanałowe Łódź – Endodoncja

Wybierz interesującą cię grupę cennika z zakładek:

Endodoncja

Usługa Cena (zł)
Opracowanie kanałów (ząb jednokanałowy) 150
Opracowanie kanałów (ząb dwukanałowy) 250
Opracowanie kanałów (ząb trzykanałowy) 350
Wypełnienie jednego kanału 150
Wypełnienie kanałów (ząb dwukanałowy) 200
Wypełnienie kanałów (ząb trzykanałowy) 300
Znieczulenie
Reendo opracowanie kanałów (ząb jednokanałowy) do 400
Reendo opracowanie kanałów (ząb dwukanałowy) do 550
Reendo opracowanie kanałów (ząb trzykanałowy) do 750
Niniejszy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i jest publikowany jedynie dla celów informacyjnych. Podane ceny mają charakter informacyjny, ustalane są indywidualnie i zależą od jakości użytych materiałów i nakładu pracy.

Jeżeli poszukujesz specjalistycznej opieki stomatologicznej z zakresu endodoncji, to znajdujesz się teraz w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Dobry endodonta - Łódź

Endodoncja w Łodzi, to jedna ze specjalizacji naszych placówek stomatologicznych znajdujących się w tym mieście. Pracujący u nas stomatolodzy i technicy posiadają ogromną wiedzę dotyczącą rozpoznawania i leczenia schorzeń miazgi zęba oraz tkanek okołowierzchołkowych. Realizujemy leczenie kanałowe w Łodzi na bardzo wysokim poziomie, czego dowodem są liczne pozytywne opinie naszych dotychczasowych pacjentów.

Nasze przychodnie stomatologiczne działają w kraju już od wielu lat, przez cały czas dostarczając mieszkańcom Łodzi opiekę dentystyczną na bardzo wysokim poziomie.

Dokładamy wszelkich starań, aby ceny realizowanych przez nas zabiegów były maksymalnie przystępne, a jednocześnie, aby ich jakość była możliwie najwyższa. Dzięki temu każdy pacjent będzie mógł pozwolić sobie na profesjonalne leczenie zębów, które mają przecież ogromne znaczenia zarówno dla ogólnego stanu naszego zdrowia, jak i samopoczucia i funkcjonowania na co dzień.

Postaw na profesjonalne leczenie kanałowe w Łodzi i zgłoś się do specjalistów z doświadczeniem. Gwarantujemy szybką, bezpieczną i w pełni profesjonalną realizację zabiegu, co potwierdzają liczne pozytywne opinie, które pozostawili nam nasi dotychczasowi pacjenci. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!