O nas

Frodent

Od lat otaczamy Państwa profesjonalną opieką stomatologiczną w Łodzi.

Dbamy o komfort leczenia zapewniając bezstresową i przyjazną atmosferę. Naszym priorytetem jest piękny uśmiech, zdrowie i zadowolenie nawet najbardziej wymagających pacjentów. W codziennej praktyce stosujemy materiały najwyższej jakości i bezpieczne techniki zabiegowe. Nasi lekarze legitymują się rzetelną wiedzą popartą wieloletnią praktyką. Przychodnia Frodent posiada własną pracownię protetyczną.

Aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie nasz personel nieustannie podnosi kwalifikacje poprzez udział w kursach i szkoleniach. Szczególną troską i uwagą otaczamy młodych pacjentów. Na pierwszej wizycie zapoznajemy dziecko z gabinetem, sprzętem oraz z personelem. Po zakończonej wizycie dziecko otrzymuje prezent jako nagrodę i zachętę do kolejnych spotkań.

Nasze gabinety wyposażone są w komputerowy system rejestracji pacjentów. Wizyty można zamawiać drogą mailową, a zabiegi są zapisywane w programie komputerowym, z którego możemy w każdej chwili odtworzyć historię leczenia.

Również zdjęcia RTG są zapisywane cyfrowo, co daje nam możliwość przetwarzania obrazu, wyostrzania oraz archiwizacji W razie potrzeby zdjęcia RTG można nagrać na płytę CD lub przesłać drogą elektroniczną.

Certyfikat

Laur Społecznego Zaufania.

Nasze przychodnie uzyskały prestiżowe wyróżnienie za rzetelność oraz najwyższą jakość oferowanych produktów i świadczonych usług.