Wybielanie zębów Łódź

Wybielanie zębów

Polecamy bezpieczne i skuteczne zabiegi wybielania zębów w naszym gabinecie stomatologicznym w Łodzi przy ul. Rojnej 25. U nas możesz pozbyć się niechcianych przebarwień oraz pożółkłego odcienia zębów, wynikającego z naturalnego użytkowania zębów, ale także z nieprawidłowej higieny jamy ustnej. Jeśli marzy Ci się śnieżnobiały uśmiech, profesjonalne i bezpieczne wybielanie zębów w naszym gabinecie jest właśnie dla Ciebie. Nie zastanawiaj się - białe i zdrowe zęby sprawią, że poczujesz się lepiej i będziesz uśmiechać się częściej. Piękne, białe zęby dodadzą Ci więcej blasku, zwiększając Twoją atrakcyjność i dodając Ci pewności siebie.

Jak wykonujemy zabieg wybielania zębów w Łodzi?

Przed rozpoczęciem zabiegu wybielania zębów lekarz określa ich kolor z wykorzystaniem skali VITA. Kolejnym etapem jest nałożenie na dziąsła odpowiedniej warstwy ochronnej - tzw. płynnego koferdamu utwardzanego lampą.
Docelowym preparatem wybielającym jest nowoczesny żel OPALESCENCE BOOST. Żel pozostaje na zębach ok. 15-20 minut w trakcie których w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta może być dodatkowo aktywowany lampą. Po tym czasie preparat wybielający jest zmywany i nakładany jeszcze raz na kolejne 15-20 minut. Po usunięciu preparatu wybielającegousuwany jest także koferdam z dziąseł.
Po zakończonym zabiegu lekarz ocenia efekty i określa nowy kolor zębów wg. skali VITA. Pacjent dostaje informację o konieczności stosowania przez kilka dni białej diety, która jest niezbędna, aby wybielanie zębów w pełni się powiodło, a efekt mógł utrzymać się przez dłuższy czas. Stosowana przez naszych lekarzy metoda wybielania zębów w Łodzi pozwala na skuteczne rozjaśnienie zębów nawet o kilka lub kilkanaście odcieni.

OPALESCENCE BOOST - co to za preparat?

Opalescence Boost to preparat do wybielania zębów stosowany wyłącznie w gabinecie stomatologicznym oparty na 40% nadtlenku wodoru. Żel ten dzięki neutralnemu pH (7,0) i maksymalnej aktywności utleniającej jest wysoce efektywny i jednocześnie nie uszkadza szkliwa. Preparat dodatkowo zawiera fluor i azotan potasu dzięki temu nie występuje nadwrażliwość po zabiegu. Wybielanie zębów przy pomocy preparatu Opalescence Boost pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów już po pierwszej wizycie w gabinecie - bez stosowania nakładek. Dodatkowa aktywacja światłem nie jest konieczna, ale można ją zastosować w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Ta nowoczesna metoda wybielania zębów jest bardzo wygodna, a rezultaty widać od razu po wizycie, choć sam preparat ulega dalszemu rozjaśnieniu w ciągu 12-24 godzin od wykonania zabiegu w gabinecie stomatologicznym. Jeśli chcesz mieć jasne, białe zęby, które będą zachwycać wyglądem, zapraszamy do jednego z naszych gabinetów w Łodzi, a już po jednym zabiegu zauważysz znaczną różnicę w odcieniu swoich zębów.